Dzień drugi Dzień trzeci Dzień czwarty Dzień piąty Dzień szósty Dzień siódmy Dzień ósmy
 
05.07.2020   Sądów – Urad.

 

WAŻNE WYDARZENIA


Dzień zaczęliśmy tradycyjnie od pysznego śniadania. Potem wyruszyliśmy na względnie spokojny spływ kajakowy. Napotkaliśmy jednak na nim kilka przenosek, które wymagały od nas sporo wysiłku fizycznego.

  1. Start do etapu był dość nietypowy. Odbywał się prawie bezpośrednio z drogi. Musieliśmy szybko i sprawnie przenieść kajaki na miejsce wodowania.
  2.  Meta była też nietypowa bo musieliśmy wciągnąć kajaki na wysoką skarpę i sklarować w dość trudnych warunkach. Potem czekaliśmy znowu przy bardzo ruchliwej drodze. Kiedy przyjechał transport niezwykle szybko i sprawnie załadowaliśmy kajaki na przyczepki i pojechały one do naszej bazy.
  3. Niektórych z nas czekała przykra niespodzianka. Nasza cierpliwość została wystawiona na straszliwą próbę. Jako ostatnia grupa czekaliśmy na swój transport ponad godzinę! Na szczęście Instruktor Robert w końcu przybył cierpiącym na ratunek naszym pięknym granatowym busem. Trudy oczekiwania zostały wynagrodzone podczas  kolacji pysznym gulaszem z kaszą, a następnie nasze uszy dopieszczone zostały cudowną poezją tworzoną przez kajakarzy.