SPŁYW KAJAKOWY - WDA 2019  
Dzień drugi Dzień trzeci Dzień czwarty Dzień piąty Dzień szósty Dzień siódmy Dzień ósmy Dzień dziewiąty Dzień dziesiąty
 

29.06.2019 Spływ Mały Bukowiec  – Młynki, przejazd do Świecia


1. Imieniny p. Mąkowskiego: na porannej odprawie po śniadaniu i spakowaniu całego obozu miło zaskoczyliśmy Instruktora Mariana. Nie spodziewał się on, że spływowicze będą wiedzieli o jego imieninach. Chórem odśpiewaliśmy wiązankę pieśni urodzinowo-imieninowych, co wyraźnie onieśmieliło Pana Piotrka.
2. Wesoły  żart:  zapakowany autokar zawiózł nas na miejsce, w którym poprzedniego dnia skończyliśmy płynąć. Trasa tego dnia była wyjątkowo krótka liczyła bowiem tylko 8 km. Jej początek, zgodnie z zarządzeniem Admirała przepłynęliśmy tyłem. Nasz Komandor uraczył nas również niewybrednym żartem, gdy zasugerował, że mógł się pomylić co do trasy spływu i kazał płynąć z powrotem pod prąd. Następnie srogo zbeształ nas łatwowiernych, którzy zwątpiliśmy w jego nieomylność.
3. Wypadanie z kajaka: Na koniec trasy urządziliśmy sobie piknik, podczas którego chętni mogli powywracać się w kontrolowany sposób na kajakach. Później pojechaliśmy w nowe miejsce pobytu, gdzie w uciążliwym skwarze, u stóp malowniczego zamku rozbiliśmy obozowisko. Nie było to łatwe, gdyż bardzo przeszkadzała nam twarda, kamienista ziemia.
4. Dzień Ratownika:  Na ten dzień przypada również Święto Ratowników, jednak jego obchody zostały odroczone.

Martyna, Kinga S., Oksana, Klaudia

 

 

GALERIA

Zagubiony "Dzień Ratownika"

Film 1

Film 2

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W ZIELONEJ GÓRZE